Glasvezel connector LC/OM3 multimode

Deze ezi fiber LC connectoren bieden een goedkoop en efficiënt alternatief om glasvezelkabels af te monteren zonder het gebruik van een fusion splicer.

GLASVEZEL CONNECTOR LC/OM3 MULTIMODE

De ezi fiber LC connectoren bieden een goedkoop en efficiënt alternatief om glasvezelkabels af te monteren zonder het gebruik van een fusion splicer. De ezi Fiber LC connectoren maken gebruik van V-groeftechnologie om de verbinding op elkaar af te stemmen en fysiek contact tussen de vezels te behouden. De verbinding met een ezi Fiber LC connector heeft een gemiddeld verlies (insertion loss) van 0.1dB.

Productnummer N2106-02018

Highlights

  • LC
  • OM3
  • Geen fusion splicer nodig

Datasheet

N2106-0201x - datasheet

22.03.2019.01

Afbeelding

N2106-02018