Glasvezel connector LC/OM3 multimode

Deze ezi fiber LC connectoren bieden een goedkoop en efficiënt alternatief om glasvezelkabels af te monteren zonder het gebruik van een fusion splicer.

Singlemode SC/UPC connector

De ezi-FIBER™ mechanische connector zijn een goedkoop, snel alternatief voor het afmonteren van een fiber zonder dat er een fusie splicer gebruikt hoeft te worden. Ezi-FIBER ™ Connectoren gebruiken V-groef-techniek, om de fibers op elkaar af te stemmen en fysiek contact tussen de fibers te realiseren. Er is geen gereedschap nodig om ervoor te zorgen dat de fibers een goede verbinding hebben. Het resultaat is een connectie op de betreffende glasvezel met gemiddeld een insertie verlies van ongeveer 0,1 dB.

Productnummer N2106-02005

Highlights

  • LC
  • OM3
  • Geen fusion splicer nodig

Datasheet

N2106-02005 - datasheet

15102020

Afbeelding

N2106-02005

Afbeelding