Pigtail connector Singlemode SC/UPC 0.9mm

DINTEK’s pigtails in combinatie met de overige EZI-fiber producten bieden de mogelijkheid eenvoudig zelf een glasvezel kabel af te monteren.

Pigtail connector Singlemode SC/UPC 0.9mm

U kunt een fiber optic pigtail gebruiken om een inkomende glasvezel af te monteren door middel van een fusion splicer of mechanische splice. Het assortiment omvat een brede reeks singlemode of multimode pigtails welke af fabriek zijn voorzien van een LC of SC connector. Alle pigtails worden aangeleverd nadat deze 100% getest zijn conform de geldende kwaliteitsnormering.

Wij bevelen het gebruik van een fusion splicer aan om uw binnenkomende glasvezel af te monteren in een enclosure. U zorgt er hiermee voor dat het optische signaal met minimaal verlies verder in uw pand gedistribueerd wordt.

Productnummer N2105-02002

Highlights

  • Geen fusion splicer nodig
  • Eenvoudig afmonteren van fibers in combinatie met EZI fiber connectoren of mechanical splices

Datasheet

N2105-02002 - datasheet

16122019

Afbeelding

N2105-02002