Patchkabel LC-LC single-mode 1m

Hoogwaardige OS2 glasvezel patchkabel met LC connectoren

Patchkabel LC-LC singlemode 1m geel

Zowel de fibers als de connectoren van de DINTEK fiber patch cords zijn van hoogwaardige kwaliteit en daarmee uitermate geschikt om te gebruiken in lokale netwerken waarin performance gewenst is. Zelfs snelheden tot boven 10Gbps zijn te behalen met dit patch cord.

Extra aandacht is besteed aan de connector van de patchkabel LC-LC single-mode zodat altijd een optimale verbinding gemaakt kan worden, waarbij reflectie en insertion loss tot een minimum beperkt blijft.

Productnummer N2104-07123

Highlights

  • LC-LC connector
  • LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
  • Lengte 1 meter
  • Categorie OS2

Datasheet

N2104-07123 - datasheet

15.12.2019.01

Afbeelding

N2104-07123